Apie mus

Susisiekime!

+37067000036

Kas mes esame?

16 metų patirties Lietuvos pramoninio alpinizmo rinkoje.

Mūsų įmonės aukštalipiai žino sprendimus, kurie padeda sutaupyti tai, kas svarbiausia – Jūsų laiką ir pinigus. Nesvarbu kokiame aukštyje ar kaip sunkiai pasiekiamoje vietoje: mes Jums padėsime!

Esame šiuolaikiški ir profesionalūs pramoninio alpinizmo specialistai. Siekdami užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su užsakovais, didelį dėmesį skiriame įmonės teikiamų paslaugų kokybei. Įmonės darbuotojai nuolat tobulina įgūdžius, kad sugebėtų užtikrinti kokybišką aptarnavimą ir Jūsų ramybę. Pilnai suprantame užsakovų poreikius ir prisitaikome prie įvairių sąlygų.

Kvalifikacija

IRATA

ALTERIKA komandos nariai savo žinias ir įgūdžius tobulina IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) mokymuose. Šių mokymų metu itin didelis dėmesys skiriamas saugumui. IRATA sukūrė ir įgyvendino tris saugos klausimų reguliavimo ir kontrolės sistemas.

TARPTAUTINIS PRAKTIKOS KODAS (ICOP)

Visi pramonėje dirbantys technikai privalo būti apmokyti ir įvertinti pagal Tarptautinio mokymo vertinimo ir sertifikavimo sistemą (TACS). Šį dokumentą sukūrė “Irata International”. Jo tikslas – parengti mokymo ir vertinimo kriterijus, skirtus tobulinti ir išbandyti technikų kompetenciją. Taip pat užtikrinti, kad mokymas būtų vykdomas pagal deramą standartą.

 

IRATA sertifikatas

NARIŲ AUDITAS

Visos bendrovės, norinčios tapti IRATA narėmis, yra audituojamos asociacijos. Audito metu  nustatoma, ar bendrovės dirba pagal standartus. Auditas turi tiek techninius, tiek kokybės užtikrinimo komponentus, tam, kad būtų galima įvertinti visus technikos (rope access) valdymo aspektus.

MOKYMAI IR SERTIFIKAVIMAS

Visi pramonėje dirbantys specialistai turi būti apmokyti ir įvertinti pagal IRATA „Mokymo, vertinimo ir sertifikavimo schemą“ (TACS). Po apmokymų atliekamas nepriklausomas vertinimas ir, jei dalyviai sėkmingi, jie užregistruojami IRATA žurnale. Taip pat jie gauna kvalifikaciją atitinkantį dokumentą.

Nustatydami galimus pavojus ir veiksmingai valdydami riziką, IRATA mokymus praėję specialistai sugeba sukurti saugią darbo sistemą. Šios veiksmingos sistemos dėka, pramoninis alpinizmas turi itin žemą nelaimingų atsitikimų rodiklį, palyginus su kitomis pramonės šakomis.

ALTERIKA aukštalipiai yra sėkmingai praėję IRATA mokymus ir toliau kelia kvalifikaciją šioje tarptautinėje asociacijoje.

Šaltinis IRATA

VCA darbų sauga

ALTERIKA įmonės specialistai yra sertifikuoti tarptautiniu VCA darbų saugos pažymėjimu. VCA olandiškai reiškia rangovų saugos, sveikatos ir aplinkosaugos normų kontrolinį sąrašą.

Kontrolinis sąrašas yra išsamus klausimynas, naudojamas kaip tyrimo ir atrankos sistema rangovams, kurie atlieka darbus kitiems.

VCA darbų saugos pažymėjimas

Tikslas ir būtinumas

VCA tikslas yra ištirti įmonių saugos, sveikatos ir aplinkosaugos darbo metodus kritiniuose taškuose.

Turėdami VCA sertifikatus, mes parodome užsakovams, kad įmonės specialistai atitinka visus šiuos reikalavimus.

Šaltinis VCA

GWO - global wind organisation

GWO (Global Wind Organization) yra ne pelno siekianti organizacija, kurią įkūrė vėjo jėgainių gamintojai ir savininkai. 

Vienas iš GWO tikslų – vėjo jėgainių darbuotojams suteikti teorinius ir praktinius mokymus. Jų metu aukštalipiai išmoksta kaip reikia laikytis esminių saugos taisyklių dirbant tiek atviroje jūroje, tiek ant žemės. Taip pat aukštalipiai išmokomi efektyviai elgtis kritinėse situacijose: kai reikia gelbėti kolegą, kyla gaisras, įvyksta avarija ar kitos nelaimės.  

Alterikos darbuotojai turi GWO sertifikatus, todėl yra įtraukti į tarptautinę WINDA sistemą, kurios nariai laikomi kompetentingais darbui vėjo jėgainėse. 

Šaltinis GWO

GWO ALTERIKA aukštuminiai darbai sertifikatas

Suraskime geriausią sprendimą kartu!

Mes dirbame bet kokiame aukštyje, net ir sunkiai prieinamose vietose. Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją aukštuminių darbų klausimais.

Skaičiai kalba patys

0 +
Patenkinti klientai
0
Metų rinkoje
0
Baigti projektai